1. Išgyvenimo žygis
Žygio metu mūsų komanda parodys išgyvenimo paslaptis, kurių yra mokomi specialios paskirties kariai. Jo trukmę bei sudėtingumą pasirenka patys dalyviai. Tai gali būti tiek ekstremalus iššukis, tiek lengvas pasivaikčiojimas su mokymais apie išgyvenimą. Žygis gali trukti porą ar trejetą valandų, kur atvykus į nustatytą vietą Jūsų lauks karšta arbata bei laužas arba tęstis 6 – 8 valandas, su nakvyne po atviru dangumi, savo pačių įrengtuose guoliuose. Bet kuriuo atveju po išvykos grįšite kupini įspūdžių bei papilnėjusiu žinių bagažu.

2. Mokymo taškai
Orientacinis žygis, kuriame turi būti ne mažiau nei 8 dalyviai. Žygeiviai keliauja į žemėlapyje nurodytus taškus. Atvykus į nurodytą vietą, vyksta teorinė paskaita bei parktiniai užsiėmimai, kuriuose mokoma tokių išgyvenimo gamtoje įgūdžių: ugnies įkūrimas parankinėmis, priemonėmis, vandens išgavimas ir paruošimas, kaip įsirengti guolį nakvynei, pirmoji medicininė pagalba parankinėmis priemonėmis, virvių rišimas ir mazgai.

3. Išgyvenimo seminarai
Seminarus galime vesti Jūsų ofise, kaimo turizmo sodyboje, stovyklavietėje ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje. Jie skirti visiems norintiems išmokti konkrečių išgyvenimo „triukų“, tokių kaip vandens išgavimas ir paruošimas vartojimui, ugnies įkūrimas parankinėmis priemonėmis, pirmoji medicininė pagalba ir pan.. Seminarų metu taip pat galėsite pasimokyti įvairiausių virvės rišimo mazgų, išmokste pasistatyti perkėlą. Pademonstruosime, kaip reikia profesionaliai pasiruošti kelionei, ką pasiimti keliaujant pėsčiomis ar automobiliu.

4. Persekiojimas
Dalyviai, kartu su instruktoriumi inscenizuoja belaisvių pabėgimą, po kurio prasideda bėglių persekiojimas. Kursantai ir persekiotojai (kiti instruktoriai) ginkluoti šratasvydžio ginklais su šaudmenimis, naudojamas karinis džipas. Dalyviai mokosi maskuotis, pristaikyti prie aplinkos, rengti mini pasalas, orientacinių įgūdžių, darniai veikti grupėje, kad išvengtų susidūrimo su persekiotojais, o nepavykus to padaryti sėkmingai apsiginti ginklų pagalba ir toliau tęsti pabėgimą. Taip pat yra išbandoma ištvermė, tarpusavio susiklausymas, sumanumas, gebėjimas greitai priimti sprendimus. Persekiojimo laikas bei maršruto ilgis parenkamas pagal Jūsų komandos fizinę būklę ir individualius pageidavimus.