KarysProfesionali komanda, kurios branduolį sudaro buvę kariškiai, permes tave iš patogaus kasdieninio gyvenimo, tiesiai į lietuvišką girią. Čia galėsi išmėginti karines arba išgyvenimo misijas.

Karinės (airsoft) misijos, vykdomos su pilna kario ekipuote bei tikrų ginklų, šaudančių plastikinėmis kulkomis, kopijomis. Taip pat naudojami kariniai džipai, granatsvaidis, rankinės granatos, dūminės uždangos, veikia kariška lauko virtuvė. Išgyvenimo misijose su savo bičiuliais ar bendradarbiais patirsite, ką reškia netikėtai atsidurti laukinėje gamtoje. Kokių veiksmų reikia imtis pirmiausia, kaip orientuotis, kuo matintis, ką gerti, kaip gintis nuo šalčio, karščio ar lietaus, įsirengti guolį nakvynei. Misijų trukmė gali būti nuo 3 iki 12 valandų, pagal jūsų poreikius bei fizinį pasiruošimą. Renginiai gali vykti bet kuriuo metų laiku. Norintys išbandyti save, gali tai padaryti ne mažesnėje nei 8 žmonių grupėje. Puiki proga jums su savo bičiuliais nuobodžiai neleisti laiko prie stalo per įmonių vakarėlius, bernvakarius ar mergvakarius. Karinės šratasvydžio (airsoft) misijos, skirtingai nuo dažasvydžio pasišaudymų turi griežtą planą.

Dalyviams yra organizuojami taktiniai mokymai (pratybos), kurių turinys priklauso nuo pasrinktos misijos tikslų. Dalyviai yra mokomi kaip tyliai judėti, maskuotis gamtoje, nepastebėtiems užimti reikiamas pozicijas, neutralizuoti įstvirtinusį priešą ar organizuoti gynybą. Visi veiksmai skirti ne pasišaudymui iš ginklų, o paskirtos užduoties įvykdymui, maksimaliai realybę atitinkančiomis sąlygomis (military simulation – eng.)

YouTube Preview Image YouTube Preview Image